O autorze
Młody fotograf, który próbuje zamienić swoją pasję w zawód. Obecnie należy do pokolenia emigrantów, pracuje i tworzy w Paryżu. Na chwilę obecną ma swoim koncie ponad osiemdziesiąt publikacji na stronie włoskiego wydania magazynu Vogue, WWD.com, Dapper Dan Magazine, Fantastic Man, The Happy Reader, czy BUTT Magazine. Ostatnio zrobił pierwszą serię dla Vogue Hommes. Sportretował między innymi Melę Koteluk, Diane Venet, Lucasa Ossendrijvera, top modelki Lindsey Wixson, Grace Mahary czy Esmeraldę Seay Reynolds.

Kraj Basków - zupełnie inna Hiszpania

Vitoria-Gasteiz
Vitoria-Gasteiz fot. Damian Noszkowicz
Kraj Basków leży na północy Hiszpanii, przy granicy z Francją, do której również należy jego część. Ludzie, język, kuchnia i obyczaje różnią się od pozostałych rejonów Hiszpanii, a deszcz bardzo często zastępuje słońce.

W tym dosyć szczególnym miejscu mieszkałem przez niecałe pół roku. Przemierzając ulice kolejnych miast doskonaliłem swoje umiejętności fotograficzne i miałem okazję przyjrzeć się bliżej codziennemu życiu mieszkańców tego regionu.

W związku z tym, że jedną z głównych idei mojego bloga tutaj jest mówienie obrazem, tym razem niech przemówią fotografie.

Więcej zdjęć tutaj: damiannoszkowicz.com
Trwa ładowanie komentarzy...